TrueCAD 2022  Premium

                                                                               Tani CAD 2D oparty o rozwiązania IntelliCAD 10.1A

TrueCAD 2022 Premium

TrueCAD Premium to odchudzona wersja programu ActCAD Standard, od której różni się brakiem narzędzi firm zewnętrznych i niektórych konwerterów. TrueCAD umożliwia otwieranie, przeglądanie, edycję oraz tworzenie od podstaw dokumentacji projektowej w formatach DWG, DXF, DGN oraz DWS, DWFx. Zawiera wszystkie standardowe narzędzia kreślenia rysunku 2D, modelowania szkieletowego, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, precyzyjnego tworzenia opisów, rozbudowanej edycji odnośników oraz wymiarowania elementów liniowych i kątowych, . Do zaawansowanych celów i profesjonalnego wykorzystania w 3D CAD sugerujemy zakup ActCAD Professional lub ActCAD Prime (pliki BIM). TrueCAD Premium jest doskonałym narzędziem z szeroką bazą obsługiwanych plików CAD, oraz wygodnym narzędziem wykonywania wydruków przeznaczonym do zadań w codziennej pracy. Dzięki niskim wymaganiom sprzętowym, polecany jest do pracy terenowej, gdzie sprawdzi się również jako szybkie i niedrogie narzędzie do prac realizowanych w terenie przez geodetów, czy inżynierów budowy, architektów krajobrazu czy geologów.

Pobierz nowego TrueCaAD 2022 Premium

Tanie licencje CAD

TrueCAD 2022 Premium oferowany jest z najtańszą licencją wieczystą dostępną na rynku.  Jest to licencja wieczysta ESD w postaci elektronicznego klucza produktu.  Licencje TrueCAD są bezterminowe i ważne na całym świecie. Możesz użyć polecenia transfer licencji, aby przenosić licencję między komputerami. Operacja ta nie ma ograniczeń czasowych ani ilościowych (wymagany dostęp do Internetu). Jeżeli potrzebujesz, możesz ją wykonywać dowolną ilość razy każdego dnia. W ramach wsparcia technicznego oferujemy również aktualizacje funkcji programu przez okres 1 roku.


Licencje Wieczyste ESD

Licencja ESD  (elektroniczny system dystrybucji) to klucz aktywacyjny licencji wysyłamy na przypisany do zamówienia adres e-mail klienta. Możesz przenieść pomiędzy komputerami zakupioną licencję za pomocą „LicenseTransfer”, bez ograniczeń. Zakup uprawnia do wsparcia technicznego i darmowych aktualizacji w okresie 1 roku od zakupu.  Licencja ESD to dożywotnia licencja komercyjna na jedno stanowisko PC. Do zakupionego klucza wystawiamy certyfikat licencji.


Licencje korporacyjne

Rozwijasz firmę i potrzebujesz utworzyć większą ilość stanowisk pracy, w biurze, poza biurem, lub w dowolnym miejscu na Ziemi? Potrzebujesz licencji dla siebie i swoich pracowników? Chcesz czasowo udostępnić licencje swoim współpracownikom czy podwykonawcom? Boisz się, że koszty licencji oprogramowania CAD doprowadzą cię do ruiny? Dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Kup pakiet 10 dowolnych licencji oprogramowania ActCAD bądź TrueCAD, by uzyskać wysoki rabat. Radykalnie obniżysz koszty zakupu oprogramowania CAD.  Możesz również używać jednego klucza aktywacyjnego dla wszystkich licencji.

Pamiętaj, że wszystkie wersje naszego oprogramowania z dowolną licencją działają bezterminowo. Jednorazowy zakup umożliwi Tobie pracę przez wiele lat bez dodatkowych opłat. Tylko od Ciebie zależy czy będziesz w przyszłości potrzebował zakupu aktualizacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o cenach zakupu licencji korporacyjnych ActCAD.


Rozbudowane funkcje edycji 2D CAD

IntelliCAD 10.1 to najnowsza wersja silnika oprogramowania 2D CAD stworzona prze IntelliCAD Technology Consortium. Nowy silnik programu zwiększa szybkość i wydajność pracy z oprogramowaniem CAD w oparciu o nowy zoptymalizowany silnik graficzny OpenGL ES, który jest 7 razy szybszy podczas wybierania elementów i 2 razy szybszy podczas obsługi uchwytów, przyciągania i regeneracji obrazu. Nowy TrueCAD wprowadza liczne nowe funkcje w tym bezpośredniej geolokalizacji w programie,  import plików mapowych (pliki .shp, .sdf, .sqlite), obsługę bloków dynamicznych,  obsługę urządzeń wejściowych 3DConnexion, dynamiczną kontrolę widoku. Wprowadza również wiele ulepszeń interfejsu, edycji elementów tekstu, warstw oraz nowe przydatne polecenia. TrueCAD 2022 Premium to również biblioteka 5000 bloków, wyodrębnianie atrybutów bloków do pliku, import i eksport tabel, zintegrowana drukarka PDF 3D udostępnianych za darmo.


Introduction Video

Obejrzyj naszą prezentację CAD >>>

Zobacz prezentację nowego TrueCAD 2022 Premium nowego ekonomicznego oprogramowania CAD 2D.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 720310031