Myszki dla oprogramowani CAD - CadMouse

Stworzona specjalnie do pracy w aplikacjach CAD

Myszki CadMouse to cenione w branży przemysłowej, specjalistyczne myszy dedykowane dla architektów, projektantów, inżynierów czy geodetów, które cechują się doskonałą ergonomią i precyzyjną kalibracją, zapewniając wyjątkowy komfort i cichą pracę. Zastosowane rozwiązania technologiczne są nieustannie usprawniane w oparciu o wyniki badań naukowych i prac laboratoryjnych.

Zastosowane technologie zapewniają doskonałą czułość, szybkość reakcji i precyzję podczas obsługi oprogramowania i aplikacji CAD.


  • Dopracowany i ergonomiczny kształt
  • Korzystaj z funkcji przybliżania i oddalania
  • Steruj kursorem myszy dzięki precyzyjnej technologii
  • Wygodny dostęp do ulubionych poleceń
  • Wyjątkowa płynność. Ekstremalnie cicha praca
  • Idealne połączenie prędkości z precyzją

  Korzystaj z funkcji przybliżania i oddalania

  • Funkcja QuickZoom umożliwia powiększanie i zmniejszanie elementów projektu za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem zupełnie bez wysiłku. Smart Scroll zapewnia precyzyjne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach. To płynny sposób obsługi, którego nie zapewniają inne myszy.

    

   Steruj kursorem myszy dzięki precyzyjnej technologii

  • Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion zapewnia pełną kontrolę dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu. Dzięki rozdzielczości czujnika na poziomie 8200 dpi i częstotliwości próbkowania aż do 1k Hz (czas reakcji: 1 milisekunda) klikasz dokładnie to co chcesz i kiedy chcesz. To najwyższy spoziom precyzji, wymagany przez specjalistów CAD.

  •  

   Wygodny dostęp do ulubionych poleceń

   Zaimplementowany przycisk gestów otwiera aplikację lub rozwijalne menu radialne, w którym można wybrać ulubione polecenia przy pomocy zapisanego prostego gestu. Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion umożliwia najwygodniejszą pracę w programach CAD przy zmniejszonej liczbie kliknięć.

    

   Wyjątkowa płynność ruchów . Ekstremalnie cicha praca

   Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion jest wyposażona w podstawę PTFE o optymalnym kształcie, która minimalizuje tarcie statyczne i sprawia, że przesuwanie myszy niemal nie generuje dźwięku.

    

   Idealne połączenie prędkości z precyzją

   Podkładka pod mysz 3Dconnexion CadMouse Pad zapewnia idealne połączenie prędkości i kontroli dzięki wysokiej jakości powłoce z mikrotekstury. Powłoka została opracowana specjalnie pod kątem współpracy z myszkami CadMouse firmy 3Dconnexion.  Umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą dzięki idealnej równowadze pomiędzy tarciem statycznym i kinetycznym.

  • Mysz 3Dconnexion CadMouse  porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.


05 Aug 2021

Recent Comments

Bez komentarza

Trzeba lub Zarejestruj się aby dodać komentarz .