Plik PDF

Potrzebujesz otworzyć plik PDF?


Pobierz ActCAD by otworzy teraz Twój plik w formacie PDF


To pełna 14-dniowa bezpłatna wersja testowa naszego oprogramowania CAD. Nie wymagamy karty kredytowej. Nie potrzebny jest klucz aktywacyjny.

Czym jest plik PDF?

PDF to skrót od nazwy w języku angielskim „Portable Document Format”. PDF to szeroko stosowany format plików dokumentów opracowany przez firmę Adobe. Plik PDF ma postać kontenera i zawiera czcionki, obrazy i inne osadzone elementy dokumentu w jednym pliku. Ideą przy tworzeniu formatu PDF, było by dane zawarte w pliku były identycznie wyświetlane i drukowane na rożnych platformach. PDF umożliwia przenoszenie dokumentów na różne platformy i aplikacje z zachowaniem ich niezmiennej struktury. Dokumenty mogą być również szyfrowane oraz chronione hasłami, mogą take zawiera pieczęcie i znaki wodne. PDF jest obsługiwany na wszystkich platformach PC i na większości smartfonów. Udostępnianie dokumentów jest łatwe dzięki wprowadzeniu formatu PDF. Pliki PDF są obsługiwane w programach ActCAD/TrueCAD i często wykorzystywane w tej aplikacji.

Jak otwierać pliki PDF w programie ActCAD

  1. Uruchom dowolną aplikację ActCAD
  2. Z menu wybierz Plik > Otwórz
  3. Wyszukaj plik PDF który chcesz otworzyć
  4. Wybierz plik pdf lub pliki z rozszerzeniem pdf
  5. Możesz wczytać pliki pdf jako podkłady rysunków CAD lub używając konwertera PDF do DXF zamienić je na wersję Edytowalną i zapisać wyniki Twojej pracy w pliku dxf
  6. Możesz wybrać dowolny inny format plików CAD obsługiwany przez ActCAD np: DWG, DGN, DWT, DWS, DWF, STEP, STL, IGES, DSF by zapisać wyniki swojej pracy!!!


Otworzysz z ActCAD pliki PDF w systemach Windows

Oprogramowanie ActCAD 2022 obsługuje:

Windows 10

Windows 8

Windows 7


ActCAD otwiera nie tylko pliki PDF a wiele innych formatów plików

Zaprojektowaliśmy oprogramowanie ActCAD do otwierania szerokiej gamy formatów plików CAD, w tym wszystkich następujących:

DWG

DGN

PDF

DWT

DWS

DWF

IGE

IGES,

STL

STEP

DXF


11 Jul 2022

Recent Comments

Bez komentarza

Trzeba lub Zarejestruj się aby dodać komentarz .