Opinie.


Opinie o produktach i usługach, wsparciu ActCAD

Justyna Kiliczek

, Architekt krajobrazu, geodetaWow, actcad jest naprawdę dobrym zamiennikiem programów takich jak zw cad czy autocad. Przesiadka jest prosta, szczególnie z innych programów na bazie intellicada. chcę zarekomendować go wszystkim kolegom po fachu i osobom szukającym niedrogiej alternatywy do tworzenia i modyfikacji rysunków dwg. Dodatkowo program zapewnia wsparcie migracji bazą filmów instruktażowych w temacie obsługi act cada. Dziękuję i pozdrawiam!

Michał Anisiewicz

SURVIMA - Michał Anisiewicz , WłaścicielZakupiłem ActCAD 2021 Professional ESD. Błyskawiczna transakcja i rewelacyjny kontakt. Zdecydowanie polecam.

Maksymilian Kuta

HOSTINGUJ PL , CEOPolecam oprogramowanie ActCAD dostępne u dystrybutora firmy BBA-ONE. To jedna z najlepszych alternatyw dla oprogramowania AutoCAD. Jest to oprogramowanie ekonomiczne cenowo, a przy tym nowoczesne. Oprogramowanie ActCAD dostępne jest do testowania, bez ograniczeń przz 14 dni. Możemy wybrać interesującą nas wersję i dokładnie ją przetestować w swoich projektach. Mamy trzy wersje do wyboru BIM, Professional i Standard, różnące sie funkcjami ceną i rodzajami licencji. To wszystko pozwala wybrać rozwiązanie, które najbardzie odpowiada naszym preferencjom. ActCAD to profesjonalne oprogramowanie dla zawodowców i hobbistów. Producent zapewnia wsparcie w okresie testowym jaki i po zakupie. Biuro Badań poprzez bezpośredni kontakt z działem wsparcia firmy ActCAD pomaga w przyśpieszeniu rozwiązywania pojawiających sie problemów. Pozdrawiam firmę BBA-ONE.

Artur Wierzbanowski

SMART LAN, sieci komputerowe , WłaścicielOprogramowanie firmy ActCAD wyróżnia bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Długo zastanawiałem się nad zakupem przystępnego cenowo CAD-a do projektowania 2D. Testowałem rozwiązania wielu firm, ActCAD 2020 Standard x64 tylko nieznacznie ustępuje AutoCAD-owi. Po wypróbowaniu 30-dniowej wersji testowej , zakupiłem ActCAD 2020 Standard x64, bardzo przystępna cena, bardzo dobrze się sprawdza przy rysowaniu schematów i dokumentacji technicznych, szczególnie przydatne okazała się funkcja obsługi PDF. Z czystym sumieniem polecić produkty firmy ActCAD, oraz pomoc przy zakupie przez Pana Mariusza Ostrowskiego z Biura Badań i Analiz ONE.

Katarzyna Mączka

Architektura Krajobrazu , Właściciel“Jedna z najbardziej przystępnych cenowo alternatyw dla AUTOCAD'a. Interfejs programu wizualnie bardzo przyjazny i intuicyjny, dla mnie jeden z przystępniejszych. Oprócz przyjemnego dla oka interfejsu program posiada wszystkie istotne dla mnie funkcje. W użytkowaniu nie ustępuje innym alternatywnym programom CAD (użytkowałam ZW CAD, GStar CAD, DraftSight, BricsCad i inne). Produkt mało znany na Polskim rynku, a szkoda bo warto go poznać. Na chwilę obecną zdecydowanie godny polecenia.”

Krzysztof Bednarek

, ProjektantNa tle konkurencji oprogramowanie firmy ActCAD wyróżnia się nie tylko bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, ale również zaskakująco dobrą pomocą techniczną zarówno ze strony polskiego dystrybutora oprogramowania Biura Badań i Analiz "ONE" Pana Mariusza Ostrowskiego, jak i ze strony producenta oprogramowania. Długo szukałem przystępnego cenowo CAD-a do projektowania 2D. Przetestowałem rozwiązania wielu firm (od darmowych do tych tylko nieznacznie ustępujących cenowo AutoCAD-owi). Po wypróbowaniu 30-dniowej wersji testowej oraz długiej konwersacji mailowej z dyrektorem firmy ActCAD zdecydowałem się na zakup programu TrueCAD 2019, a w tej chwili otrzymałem obiecany przy zakupie upgrade do wersji 2020. W ciągu roku zaobserwowałem ciągły rozwój oprogramowania oraz znaczącą poprawę szybkości działania. Wszelkie problemy, które napotkałem były na bieżąco rozwiązywane wraz z supportem technicznym, czego nie mogę powiedzieć o konkurencyjnych produktach, z których korzystałem w przeszłości. W związku z powyższym sądzę, że mogę z czystym sumieniem polecić produkty firmy ActCAD.

Dariusz Bezat

Eko-Fit , CEOPiszę opinię, ponieważ jestem wdzięczny właścicielowi za pomoc jaką mi okazał. Przede wszystkim program ActCAD jest podobny do AutoCAD, jest bardzo intuicyjny i świetnie sprawdza się podręczne menu, gdzie są komendy najczęściej używane. Działa bardzo szybko i nie wiesza się przy dużych rysunkach. Konwertuje pliki pdf do dwg, dxf (innych nie używam) co jest niesamowitym ułatwieniem przy rysowaniu. Można wklejać tabelki z excella, worda - przydatne do tworzenia legendy przy rysunkach. Funkcji ogrom. Kontakt z dystrybutorem znakomity. Oddzwonił bardzo szybko i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Ponadto poświęcił dla mnie około 5 godzin konsultacji telefonicznej (w niedzielę!!!), co jest niespotykane, a zależało mi na tym. Pomógł mi bardzo. Dałbym więcej gwiazdek jakby była taka możliwość :) Szczerze polecam. Inni sprzedawcy powinni się uczyć takiego podejścia.

Lesław Wieczorek

, Inżynier ProjektantZakupiłem Act CAD 2021 Professional z licencją wieczystą. Kierowałem się podobieństwem do Autocada. Jest ono dość duże, co jest plusem w tym przypadku. Program ma dużo przydatnych funkcji oraz dodatków z których w mojej pracy korzystam. Cena jak na tej klasy narzędzie jest więcej niż niska. Polecam program za dobry stosunek ceny do jakości i za dobry kontakt ze sprzedawcą.

Katarzyna Szczepańska

, Projektant instalacjiActcad standard to program o naprawdę dużych możliwościach, jeżeli spojrzymy na cenę. Świetnie sprawdza się w tworzeniu rysunków 2D. Ma wszystkie standardowe narzędzia rysowania. W ogóle jest podobny w obsłudze do innych programów CAD, na przykład Zwcad czy Autocad. Nie wymaga żadnego szkolenia dla użytkowników pracujących na innych programach cad. Praktycznie siadasz i pracujesz z nim od razu. Szukałam taniej alternatywy Autocad i myślę, że spełnia moje oczekiwania z nawiązką. Poza tym dobry kontakt ze sprzedawcą, wszystko cierpliwie wytłumaczy, poświęca naprawdę dużo czasu na wyjaśnienia. To jest również duży plus.

Mariusz Stolarczyk

, prezioMój stary CAD miał już swoje lata, ciągle spełniał swoje zadanie doskonale, lecz nie był już kompatybilny z nowymi formatami plików dwg. Niejako okoliczności przymusiły mnie do tego, by znaleźć coś nowszego. Postanowiłem poszukać oprogramowania CAD do swoich zastosowań. Jestem geodetą i kierowałem się dostępnością nakładek. W sieci przeczytałem o tym, że nakładki cubicorb pracują dobrze z actcad. Pobrałem wszystkie i przetestowałem z actcad. To przeważyło o zakupie. Wszystko działa stabilnie i płynnie.Kozystne cenowo są cad i nakładki.

Jarosław Dadas

Jarosław Dadas , kierownik robótBardzo dobry i tani produkt do wygodnej manipulacji obiektami na plikach dwg. Dzięki przydatnym narzędziom można nanieść i z wymiarować detale w ciągu bardzo krótkiego czasu. Chodzi płynnie na starym komputerze z MS Windows 7, core2, 3gb ram i kartą Intel hd. Cena rewelacja.

Mirosław Działek

Olmika , CEOMinął jakiś czas od kiedy jestem użytkownikiem ActCAD-a. Niniejszą wiadomością wyrażam pełne zadowolenie i składam Panu podziękowania, że namówił mnie Pan na zakup tej aplikacji. Całkowicie zaspokaja moje potrzeby. Jeszcze raz dziękuję Panu. Życzę powodzenia, pomyślności i przede wszystkim dużo zdrowia. Pozdrawiam Mirosław Działek. Pod tym co napisałem podpisuję się dwoma rękami. Bardzo mi Pan w tamtym czasie pomógł i uratował mnie przed bezradnością w tym zakresie. Wielkie dzięki.

Przemysław Goś

Firma , WłaścicielNie ma lepszego narzędzia za tą cenę. Przetestowałem wiele podobnych aplikacji i polecam ActCAD każdemu inżynierowi. Obsługa sprzedaży też bez zarzutu.

Bartłomiej Gładysz

Chemkop LABORGEO , CEOBardzo dobry CAD. Polecam osobom szukającym oprogramowania cad w niskiej cenie.

Błażej Kapela

B2 , CEOBardzo miła, fachowa i konkretna obsługa.

Wojciech Janko

,Profesjonalna obsługa, zawsze pomoże, POLECAM :):):)

Marcin Kotarski

,Polecam! Bardzo dobra alternatywa dla AutoCada!

Client:84918932

,Fajny program obsługa podobna do auto cada. Bardzo miła i pomocna obsługa.