Dlaczego warto wybrać ActCAD zamiast ZwCAD?

ActCAD to potężne narzędzie do rysowania 2D oraz modelowania 3D, które pozwala użytkownikom tworzyć zaawansowane projekty i modele w różnych materiałach i kolorach. Zawiera ono także zestaw rozbudowanych funkcji takich jak możliwość tworzenia animacji, renderowania modeli 3D i rozbudowanej konfiguracji drukowania. Programy ActCAD są dostępne dla  systemów Windows.


Łatwy w użyciu interfejs.

Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi ActCAD ułatwia rysowanie projektów oraz tworzenie modeli 3D. Możesz łatwo otwierać pliki utworzone w  innych aplikacjach, takich jak AutoCAD, SolidWorks i Inventor, Gstarcad czy Draftsight. Możesz również importować pliki w większości popularnych formatów CAD. Po zaimportowaniu plików CAD możesz edytować je za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika.

 

Bardziej zaawansowane funkcje.

Chociaż ZwCAD ma dużo mocy pod maską, brakuje mu niektórych kluczowych funkcji dostępnych w ActCAD. Na przykład ActCAD pozwala pracować z wieloma obiektami jednocześnie, podczas gdy ZwCAD pozwala pracować tylko z jednym obiektem na raz. Oznacza to, że możesz wykonywać bardziej złożone zadania przy mniejszej liczbie kroków. ActCAD w przeciwieństwie do ZwCAD zawiera zintegrowany konwerter PDF2DXF (PDF2CAD) do zamiany PDF na edytowalny plik formatu DXF. Konwerter PDF jest jednym z kilku narzędzi, które są dostarczane wraz z ActCAD za darmo. W ZwCAD za konwerter PDF2CAD musisz dodatkowo zapłacić ok. 1050 PLN z VAT. Z ActCAD stać Cię na więcej!


Lepsze wsparcie oprogramowania CAD.

Jeśli potrzebujesz pomocy w korzystaniu z ZwCAD, dostępnych jest wiele samouczków online. Jednak gdy wpadniesz w kłopoty, nie znajdziesz tak dużego wsparcia, jak w przypadku ActCAD. W rzeczywistości możesz nawet skontaktować się z ActCAD bezpośrednio z programu wybierając komendę Wyślij wiadomość, możesz również wysłać mail na adres support@actcad.com lub za pośrednictwem jego strony internetowej.

ActCAD posiada również wyjątkową funkcję nauki niedostępną w innych programach CAD w tym i ZwCAD, a mianowicie bazę filmów instruktażowych dostępnych bezpośrednio z programu lub w serwisie YouTube.


Darmowe aktualizacje.

Jedną z największych zalet wyboru ActCAD w porównaniu z ZwCAD jest to, że posiada darmowe aktualizacje. Oznacza to, że nie musisz się martwić o płacenie za nowe funkcje. Nie masz tu też żadnych ukrytych opłat. Aktualizacje krytyczne dostępne są przez całe życie zakupionej wersji programu.

Dodatkowo jeżeli zdecydujesz się przejść z posiadanej wersji na nowszą wersję ActCAD, cena aktualizacji będzie duo niższa niż w oprogramowaniu ZwCAD. Dla przykładu aktualizacja do ZwCAD 2022 Professional to koszt ok 1150PLN z VAT, zaś koszt aktualizacji do ActCAD 2022 Professional to tylko 580PLN  z VAT. Jak widzisz to tylko około 50% ceny aktualizacji ZwCAD.


Brak opłat abonamentowych.

Kolejną zaletą korzystania z ActCAD jest to, że jest to oprogramowanie CAD, które oferuje bezpłatne aktualizacje do zakupionej wersji programu. Oprogramowanie ActCAD to oprogramowanie niskokosztowe i dostępne dla każdego, zarówno dla profesjonalisty jak i amatora. Pozwala każdemu korzystać z niego sprawnie i wygodnie bez konieczności uiszczania opłat abonamentowych, gdyż wszystkie licencje są na zawsze wieczyste. Z ActCAD szybko zapomnisz o opłatach abonamentowych.


07 Jul 2022

Recent Comments

Bez komentarza

Trzeba lub Zarejestruj się aby dodać komentarz .