ActCAD 2022 ProfessionalNowy IntelliCAD 10.1a


ActCAD 2022 Professional  - 2D CAD z modelowaniem 3D

ActCAD 2022 Professional

ActCAD Professional to nowoczesne oprogramowanie CAD tworzenia rysunków 2D i modelowania brył 3D przeznaczone dla inżynierów, architektów, geodetów i innych konsultantów technicznych. Wersja ActCAD Professional to bardzo dobry produkt do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach DWG, DXF, DGN oraz DWF, DWS i DWT. Wyposażony jest w wiele dodatkowych narzędzi firm zewnętrznych płatnych w produktach konkurencji a udostępnianych za darmo w ActCAD Pro, takich jak liczne konwertery zwiększające wygodę pracy. Posiada wygodne narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia
Szeroki wybór licencji CAD

ActCAD 2022  oferowany jest w szerokiej gamie licencji CAD dostosowanych do wymagań świadomych klientów.  Licencje ActCAD są bezterminowe i ważne na całym świecie. Użyj polecenia transferu licencji, aby przenosić licencję między komputerami bez ograniczeń czasowych (wymagany dostęp do Internetu)  lub zabezpiecz licencję kluczem USB. Darmowe aktualizacje przez 1 rok.

Licencje Wieczyste ESD

Licencja ESD  (elektroniczny system dystrybucji) to klucz aktywacyjny licencji wysyłamy na przypisany do zamówienia adres e-mail klienta. Możesz przenieść pomiędzy komputerami zakupioną licencję za pomocą „LicenseTransfer”, bez ograniczeń. Zakup uprawnia do wsparcia technicznego i darmowych aktualizacji w okresie 1 roku od zakupu.  Licencja ESD to dożywotnia licencja komercyjna na jedno stanowisko PC.

Licencje wieczyste NET

Sieciowa licencja wieczysta dla sieci lokalnej udostępniana z lokalnego serwera licencji. Dla dowolnej liczby zakupionych stanowisk, komputery w sieci będą używać licencji z serwera. Po zamknięciu programu klient zwróci licencję na serwer, aby inni pracownicy mogli z niego korzystać. To optymalny sposób maksymalnego wykorzystania  licencji na wielu komputerach w sieci biurowej.

Licencje wieczyste LIVE

Licencja LIVE umożliwia korzystanie z niej na dowolnym z pięciu PC, w każdym miejscu na Ziemi. Wymagane połączenia PC z siecią www. Darmowy serwer licencji znajduje się w chmurze. Do jednego klucza licencji możesz przypisać do 5 stanowisk. Zamknij program, by zwolnić klucz licencji dla innego użytkownika. Zawsze masz kontrolę udostępnienia swojej licencji pracownikom, w dowolnym miejscu na świecie.

Licencje wieczyste USB

Licencja wieczysta bez konieczności aktywowania licencji przez Internet to klucz sprzętowy USB, do którego przypisane są dane aktywacyjne. Uruchom program, umieszczając klucz w wolnym porcie USB. Instalacja na dowolnej liczbie komputerów. Program działa tam, gdzie obecnie jest włożony klucz USB. Miej swój CAD zawsze przy sobie. Udostępnianie licencji innym komputerom jest również możliwe. 

Licencje korporacyjne

Rozwijasz firmę i potrzebujesz utworzyć większą ilość stanowisk pracy, w biurze, poza biurem, lub w dowolnym miejscu na Ziemi? Potrzebujesz licencji dla siebie i swoich pracowników? Chcesz czasowo udostępnić licencje swoim współpracownikom czy podwykonawcom? Boisz się, że koszty licencji oprogramowania CAD doprowadzą cię do ruiny? Dla Ciebie przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Kup pakiet 10 dowolnych licencji oprogramowania ActCAD, a uzyskasz wysoki rabat. Radykalnie obniżysz koszty zakupu oprogramowania CAD.  Możesz również używać jednego klucza aktywacyjnego dla wszystkich licencji.

Pamiętaj, że wszystkie wersje naszego oprogramowania z dowolną licencją działają bezterminowo. Jednorazowy zakup umożliwi Tobie pracę przez wiele lat bez dodatkowych opłat. Tylko od Ciebie zależy czy będziesz w przyszłości potrzebował zakupu aktualizacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o cenach zakupu licencji korporacyjnych ActCAD.


Rozbudowane funkcje edycji 2D 3D CAD


IntelliCAD 10.1 to najnowsza wersja silnika oprogramowania CAD stworzona prze IntelliCAD Technology Consortium. Nowy silnik programu posiada rozbudowane funkcje edycji 2D 3D CAD oraz zwiększa szybkość i wydajność pracy z oprogramowaniem CAD w oparciu o nowy zoptymalizowany silnik graficzny OpenGL ES, który jest 7 razy szybszy podczas wybierania elementów i 2 razy szybszy podczas obsługi uchwytów, przyciągania i regeneracji obrazu. Wprowadza liczne nowe funkcje w tym bezpośredniej geolokalizacji w programie,  import plików mapowych (pliki .shp, .sdf, .sqlite), obsługę bloków dynamicznych,  obsługę urządzeń wejściowych 3DConnexion, dynamiczną kontrolę widoku. Wprowadza również wiele ulepszeń interfejsu, edycji elementów tekstu, warstw oraz nowe przydatne polecenia. ActCAD 2022 Professional to również biblioteka 5000 bloków, wyodrębnianie atrybutów bloków do pliku, import i eksport tabel, nowoczesny konwerter PDF do DWG DXF, zintegrowana drukarka 3D PDF, Artisan Professional Renderer i wiele innych płatnych funkcji i dodatków udostępnianych za darmo. Act CAD to w pełni interoperacyjne narzędzie CAD.


‌‌
‌‌>>>>>>>>

Pobierz CAD

Pobierz ActCAD 2022 Professional


‌‌ActCAD 2022 Professional na systemy Windows 64bit‌‌<<<<<<<<<<<

Justyna Kiliczek

Architekt krajobrazu, geodetaWow, actcad jest naprawdę dobrym zamiennikiem programów takich jak zw cad czy autocad. Przesiadka jest prosta, szczególnie z innych programów na bazie intellicada. chcę zarekomendować go wszystkim kolegom po fachu i osobom szukającym niedrogiej alternatywy do tworzenia i modyfikacji rysunków dwg. Dodatkowo program zapewnia wsparcie migracji bazą filmów instruktażowych w temacie obsługi act cada. Dziękuję i pozdrawiam!

Michał Anisiewicz

SURVIMA - Michał Anisiewicz , WłaścicielZakupiłem ActCAD 2021 Professional ESD. Błyskawiczna transakcja i rewelacyjny kontakt. Zdecydowanie polecam.

Maksymilian Kuta

HOSTINGUJ PL , CEOPolecam oprogramowanie ActCAD dostępne u dystrybutora firmy BBA-ONE. To jedna z najlepszych alternatyw dla oprogramowania AutoCAD. Jest to oprogramowanie ekonomiczne cenowo, a przy tym nowoczesne. Oprogramowanie ActCAD dostępne jest do testowania, bez ograniczeń przz 14 dni. Możemy wybrać interesującą nas wersję i dokładnie ją przetestować w swoich projektach. Mamy trzy wersje do wyboru BIM, Professional i Standard, różnące sie funkcjami ceną i rodzajami licencji. To wszystko pozwala wybrać rozwiązanie, które najbardzie odpowiada naszym preferencjom. ActCAD to profesjonalne oprogramowanie dla zawodowców i hobbistów. Producent zapewnia wsparcie w okresie testowym jaki i po zakupie. Biuro Badań poprzez bezpośredni kontakt z działem wsparcia firmy ActCAD pomaga w przyśpieszeniu rozwiązywania pojawiających sie problemów. Pozdrawiam firmę BBA-ONE.

Artur Wierzbanowski

SMART LAN, sieci komputerowe , WłaścicielOprogramowanie firmy ActCAD wyróżnia bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Długo zastanawiałem się nad zakupem przystępnego cenowo CAD-a do projektowania 2D. Testowałem rozwiązania wielu firm, ActCAD 2020 Standard x64 tylko nieznacznie ustępuje AutoCAD-owi. Po wypróbowaniu 30-dniowej wersji testowej , zakupiłem ActCAD 2020 Standard x64, bardzo przystępna cena, bardzo dobrze się sprawdza przy rysowaniu schematów i dokumentacji technicznych, szczególnie przydatne okazała się funkcja obsługi PDF. Z czystym sumieniem polecić produkty firmy ActCAD, oraz pomoc przy zakupie przez Pana Mariusza Ostrowskiego z Biura Badań i Analiz ONE.

Katarzyna Mączka

Architektura Krajobrazu , Właściciel“Jedna z najbardziej przystępnych cenowo alternatyw dla AUTOCAD'a. Interfejs programu wizualnie bardzo przyjazny i intuicyjny, dla mnie jeden z przystępniejszych. Oprócz przyjemnego dla oka interfejsu program posiada wszystkie istotne dla mnie funkcje. W użytkowaniu nie ustępuje innym alternatywnym programom CAD (użytkowałam ZW CAD, GStar CAD, DraftSight, BricsCad i inne). Produkt mało znany na Polskim rynku, a szkoda bo warto go poznać. Na chwilę obecną zdecydowanie godny polecenia.”

Krzysztof Bednarek

ProjektantNa tle konkurencji oprogramowanie firmy ActCAD wyróżnia się nie tylko bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, ale również zaskakująco dobrą pomocą techniczną zarówno ze strony polskiego dystrybutora oprogramowania Biura Badań i Analiz "ONE" Pana Mariusza Ostrowskiego, jak i ze strony producenta oprogramowania. Długo szukałem przystępnego cenowo CAD-a do projektowania 2D. Przetestowałem rozwiązania wielu firm (od darmowych do tych tylko nieznacznie ustępujących cenowo AutoCAD-owi). Po wypróbowaniu 30-dniowej wersji testowej oraz długiej konwersacji mailowej z dyrektorem firmy ActCAD zdecydowałem się na zakup programu TrueCAD 2019, a w tej chwili otrzymałem obiecany przy zakupie upgrade do wersji 2020. W ciągu roku zaobserwowałem ciągły rozwój oprogramowania oraz znaczącą poprawę szybkości działania. Wszelkie problemy, które napotkałem były na bieżąco rozwiązywane wraz z supportem technicznym, czego nie mogę powiedzieć o konkurencyjnych produktach, z których korzystałem w przeszłości. W związku z powyższym sądzę, że mogę z czystym sumieniem polecić produkty firmy ActCAD.

Dariusz Bezat

Eko-Fit , CEOPiszę opinię, ponieważ jestem wdzięczny właścicielowi za pomoc jaką mi okazał. Przede wszystkim program ActCAD jest podobny do AutoCAD, jest bardzo intuicyjny i świetnie sprawdza się podręczne menu, gdzie są komendy najczęściej używane. Działa bardzo szybko i nie wiesza się przy dużych rysunkach. Konwertuje pliki pdf do dwg, dxf (innych nie używam) co jest niesamowitym ułatwieniem przy rysowaniu. Można wklejać tabelki z excella, worda - przydatne do tworzenia legendy przy rysunkach. Funkcji ogrom. Kontakt z dystrybutorem znakomity. Oddzwonił bardzo szybko i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Ponadto poświęcił dla mnie około 5 godzin konsultacji telefonicznej (w niedzielę!!!), co jest niespotykane, a zależało mi na tym. Pomógł mi bardzo. Dałbym więcej gwiazdek jakby była taka możliwość :) Szczerze polecam. Inni sprzedawcy powinni się uczyć takiego podejścia.

Lesław Wieczorek

Inżynier ProjektantZakupiłem Act CAD 2021 Professional z licencją wieczystą. Kierowałem się podobieństwem do Autocada. Jest ono dość duże, co jest plusem w tym przypadku. Program ma dużo przydatnych funkcji oraz dodatków z których w mojej pracy korzystam. Cena jak na tej klasy narzędzie jest więcej niż niska. Polecam program za dobry stosunek ceny do jakości i za dobry kontakt ze sprzedawcą.

Katarzyna Szczepańska

Projektant instalacjiActcad standard to program o naprawdę dużych możliwościach, jeżeli spojrzymy na cenę. Świetnie sprawdza się w tworzeniu rysunków 2D. Ma wszystkie standardowe narzędzia rysowania. W ogóle jest podobny w obsłudze do innych programów CAD, na przykład Zwcad czy Autocad. Nie wymaga żadnego szkolenia dla użytkowników pracujących na innych programach cad. Praktycznie siadasz i pracujesz z nim od razu. Szukałam taniej alternatywy Autocad i myślę, że spełnia moje oczekiwania z nawiązką. Poza tym dobry kontakt ze sprzedawcą, wszystko cierpliwie wytłumaczy, poświęca naprawdę dużo czasu na wyjaśnienia. To jest również duży plus.

Mariusz Stolarczyk

prezioMój stary CAD miał już swoje lata, ciągle spełniał swoje zadanie doskonale, lecz nie był już kompatybilny z nowymi formatami plików dwg. Niejako okoliczności przymusiły mnie do tego, by znaleźć coś nowszego. Postanowiłem poszukać oprogramowania CAD do swoich zastosowań. Jestem geodetą i kierowałem się dostępnością nakładek. W sieci przeczytałem o tym, że nakładki cubicorb pracują dobrze z actcad. Pobrałem wszystkie i przetestowałem z actcad. To przeważyło o zakupie. Wszystko działa stabilnie i płynnie.Kozystne cenowo są cad i nakładki.

Jarosław Dadas

Jarosław Dadas , kierownik robótBardzo dobry i tani produkt do wygodnej manipulacji obiektami na plikach dwg. Dzięki przydatnym narzędziom można nanieść i z wymiarować detale w ciągu bardzo krótkiego czasu. Chodzi płynnie na starym komputerze z MS Windows 7, core2, 3gb ram i kartą Intel hd. Cena rewelacja.

Mirosław Działek

Olmika , CEOMinął jakiś czas od kiedy jestem użytkownikiem ActCAD-a. Niniejszą wiadomością wyrażam pełne zadowolenie i składam Panu podziękowania, że namówił mnie Pan na zakup tej aplikacji. Całkowicie zaspokaja moje potrzeby. Jeszcze raz dziękuję Panu. Życzę powodzenia, pomyślności i przede wszystkim dużo zdrowia. Pozdrawiam Mirosław Działek. Pod tym co napisałem podpisuję się dwoma rękami. Bardzo mi Pan w tamtym czasie pomógł i uratował mnie przed bezradnością w tym zakresie. Wielkie dzięki.

Przemysław Goś

Firma , WłaścicielNie ma lepszego narzędzia za tą cenę. Przetestowałem wiele podobnych aplikacji i polecam ActCAD każdemu inżynierowi. Obsługa sprzedaży też bez zarzutu.

Chemkop

ChemkopBardzo dobry cad. Polecam osobom szukającym dobrego cada w niskiej cenie.